Půjčte si člun na Mallorce

Užijte si netradiční zážitek na moři.

Pronájem člunů

Základní informace

Zprostředkování zapůjčení člunu v přístavu Pollenca na severozápadě Mallorky. Východ a západ slunce patří mezi nejúžasnější momenty Vaší dovolené na Mallorce. Během své plavby si vychutnáte jedinečný klid, možnost zakotvit pod hradem Fortaleza a užít si nádherná panoramata, vykoupat se v tyrkysově čisté vodě, šnorchlovat nebo se podívat do mořské jeskyně.

Praktické informace

Sezóna začíná od dubna a končí v říjnu. V případě nepřízně počasí na moři jsou všechny varianty pronájmu zrušeny. K řízení člunu není nutná licence. Maximální kapacita 5 metrové lodě je 8 lidí. V nabídce jsou 4 varianty, na místo setkání se dostavte vždy minimálně 15 minut předem.

Výlet za delfíny

cca na 2 hodiny (od svítání), cena je od 100€ za člun včetně pohonných hmot, vhodné pro 6 osob

Celodenní plavba

Celodenní plavba po Pollenca Bay, cena 280€ (květen, červen, září, říjen) za člun bez pohonných hmot (9 – 17 nebo 10 – 18h), cena červenec a srpen 340€ bez pohonných hmot

Půldenní plavba

Půldenní plavba po Pollenca Bay, cena 180€ (květen, červen, září, říjen) za člun bez pohonných hmot (14 – 18 h), cena červenec a srpen 250€ bez pohonných hmot.

Romantická plavba na Cap Formentor při západu slunce se španělským sektem Cava

Cena 130€ za loď bez pohonných hmot (cca 18.-20.30h dle období). Platba: na místě v hotovosti, prosím mějte částku přesně + cenu projetého benzínu, průměrná spotřeba za hodinu 7 litrů benzínu Rezervace: Minimálně 48 h předem, nejlépe alespoň 3 dny dopředu, emailem na: info@rinzia.com Vybavení: GPS, nemůžete se ztratit, vždy máme přehled o tom, kde jste, Bluetooth stereo, USB, Deep sounder, šnorchl, vesta, cool box. Doprava: Poblíž zastavuje autobus místní linky, který jezdí z Can Picafort do Port d´Pollenca. V případě výletů za delfíny je nutná doprava automobilem, pokud tedy nebydlíte v okolí přístavu.

Důležité upozornění

Půjčovna člunů není v provozu každý den, záleží rovněž na počasí a podmínkách na moři. Šance vidět delfíny na volném moři je velmi vysoká, ale samozřejmě je dost možné, že delfíny vůbec neuvidíte. Obtížnost řízení člunu: nízká – zvládne to opravdu každý. K dispozici jsou rovněž záchranné vesty plněné pěnou (nikoliv nafukovací). Vesty splňují zákonné požadavky. V půjčovně člunů Pollenca mluví česky, italsky, anglicky a španělsky.

Objednávejte na e-mailu: info@rinzia.com