Objevte skryté poklady severního pobřeží Mallorky

Vydáte-li se člunem na tento jedinečný výlet, zažijete nezapomenutelné dobrodružství podél severního pobřeží Mallorky. Přístav Alcudia je naším výchozím bodem, odkud vyrazíme vstříc těm nejkrásnějším plážím a zátokám tohoto kouzelného ostrova.

Naší první zastávkou bude slavná pláž Es Coll Baix, která vás uchvátí svou neuvěřitelnou krásou. Cestou se pokocháme pohledem na maják na ostrově Alcanada. Po osvěžujícím koupání v křišťálově čisté vodě se přesuneme do panenských zátok Cap Pinar, kde si budete moci vyzkoušet šnorchlování v poklidném prostředí.

Pokračujeme do zátoky Pollença, kde se zastavíme na malebné a osamělé pláži Es Caló. Tato skrytá perla nabízí nejen nádherné prostředí pro odpočinek, ale také možnost spatřit jedno z nejdražších sídel na Mallorce – impozantní pevnost.

Naše cesta bude dále směřovat k pláži Formentor, odkud se dostaneme do jedné z nejkrásnějších malých zátok na Mallorce, Cala Murta. Zde si můžete užít klidné koupání obklopeni překrásnou přírodou. Naším posledním cílem jsou majestátní útesy Cap de Formentor v pohoří Serra de Tramuntana, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde vás uchvátí pohled na slavný a majestátní maják Cap de Formentor, symbol tohoto divokého a okouzlujícího kraje.

Díky novým a moderním člunům s kapacitou 12 osob vám nabízíme jedinečné zážitky z plavby. Daleko od shonu výletních lodí vám tak umožní přístup do nejpůsobivějších míst na Mallorce a do nejneuvěřitelnějších jeskyní a zátok.

Tento výlet je ideální pro všechny, kteří touží po dobrodružství, relaxaci a objevování skrytých pokladů tohoto nádherného ostrova. Rezervujte si své místo ještě dnes a zažijte nezapomenutelné okamžiky na své dovolené!

Proč si vybrat tento zážitek:

  • Moderní lodě: Naše nové a moderní lodě poskytují maximální komfort a bezpečí.
  • V ceně: voda, pivo a šnorchlování.
  • Unikátní destinace: Přístup do nejpůsobivějších míst na Mallorce, včetně úžasných zátok a skrytých pláží.
  • Můžete si vybrat čas konání výletu: Vychutnejte si poklidnou atmosféru za svítání, kdy slunce teprve vychází nad horizontem. Nebo si udělejte výlet odpoledne, bez nutnosti brzkého vstávání.

Termín konání: úterý, čtvrtek, sobota, neděle

Časy konání: 10:00 / 14:00

Doba trvání: 4 hodiny

Cena: 65€ za osobu (slevy na děti nejsou)

Průvodce mluví: španělsky, anglicky

Doprava: vlastní do Port d´Alcudia nebo transfer (pouze ze severu) +15 euro / os.

Platba: převodem na účet v czk / eur

Parkování: možné zdarma na veřejném parkovišti „Parking Puerto De Alcudia“

Jak objednat? Vyplněním formuláře na hlavní stránce

Co bude následovat? Poté, co budeme mít všechny potřebné údaje, vystavíme fakturu. Jakmile zaevidujeme příjem požadované částky, do 2 pracovních dní zašleme potvrzení, se kterým pak nastoupíte na daný výlet. Rovněž dostanete adresu místa vyzvednutí (většinou maximálně 10 minut chůze od Vašeho hotelu).

Storno podmínky: Zrušení výletu formou telefonátu na telefonní číslo +420 774 724 700 minimálně 48 hodin před plánovaným vyzvednutím. Po uplynutí této lhůty nemá klient nárok na vrácení peněz. Pokud to stihne v dané lhůtě, vracíme peníze neprodleně, nejpozději do 5 pracovních dní na účet, ze kterého peníze přišly.