Reserva Park

Místo, kde si užijete skvělé momenty uprostřed lesa, obklopeného jeskyněmi a vodopády, v srdci pohoří Serra de Tramuntana. Dříve byl Reserva Park spíše znám pod označením Reserva Puig de Galatzó. Prošel si velmi těžkými obdobími a více jak 30 lety tvrdé práce nadšenců. Na 250 hektarech přírodní rezervace uvidíte řadu zachráněných zvířat. Například medvědy, pštrosy, osly, jeleny, pávy, kozy, husy, kachny atd. Celá pěší trasa je vedena stezkami starých uhelných dolů.

Pokud hledáte další dobrodružství, nebojte se. V Reserva Parku je spousta lanovek a výzev, díky nimž je návštěva zábavná pro všechny věkové kategorie. Denně se pořádá několik prohlídek s průvodcem, což je skvělý způsob, jak se dozvědět o jedinečné flóře a fauně lokality Tramuntana a baleárské divočině.

Novinkou je tzv. včelařské dobrodružství, kdy si oblečete speciální oblek a pod vedením jednoho ze zkušených instruktorů se stanete včelařem. Jedná se o vynikající aktivitu plnou poznání a informací o významu včel v našem životě.

V horkých letních dnech Vám přijde vhod koupání v Mountain Pools, jednom z přírodních koupališť, zatímco budete rozjímat nad krásou hor. Nezapomeňte si plavky. V areálu najdete restauraci, bar, dětské hřiště, sprchy a šatny.