Letištní transfery

Je pouze na Vás, jaký způsob přepravy si vyberete.

Rezervovat online

Letištní transfery Mallorca – na Mallorcu je možné se dopravit po moři nebo vzduchem. Trajekty do či z Barcelony jsou časté, ale ruku na srdce – hodiny na palubě mohou být dlouhé a nudné. Letiště Palma de Mallorca (také známé jako letiště Son San Juan) je hlavní vstupní branou na ostrov, kde se běžně přepravuje více než 23 milionů cestujících ročně. Stává se tak z něj, hned po letišti v Barceloně nebo Madridu, další nejrušnější letiště Španělska. Infrastruktura ostrova je na vysoké úrovni, ale např. ve vysídlených horských oblastech, se jednoduše ztratíte. Možnosti přepravy jsou rozsáhlé, protože Mallorca je dobře propojena rozlehlou silniční sítí.

Svěřte se specialistům na dopravu

Zarezervujte si svůj transfer z letiště a do přístavu na Mallorce. Nabízíme širokou škálu transferových služeb, jako jsou společné transfery (kyvadlová doprava), soukromé transfery minibusem, autobusem, taxi nebo minivanem a VIP transfery s luxusními vozidly. Prostřednictvím webových stránek si můžete rezervovat on-line transfery snadno a bezpečně. Po rezervaci vám bude zaslán cestovní poukaz se všemi přesnými informacemi. Dokumenty následně předložíte řidiči při příjezdu do destinace Španělska, které jste si vybrali.

ShuttleSpain

ShuttleSpain je mladá a dynamická společnost se sídlem v Menorce. Závazkem pro firmu je spokojený zákazník. Od vašeho příjezdu až do vašeho odjezdu máte k dispozici prvotřídní servis, kde hlavní prioritou je, aby vše probíhalo podle plánu, očekávání a v co nejhladším průběhu.

Jaké možnosti rezervace máte k dispozici?

Letištní transfery Mallorca – vyberte si jednu z dostupných destinací a u našeho partnera Shuttlespaintransfers.com proveďte rezervaci přímo online. Transfery jsou dostupné od dubna do konce října.

Důležité! Změny v rezervacích můžete provádět max. 48h před využitím služby!