Parkování na letišti v Praze

Nejmodernější hlídané parkoviště pro cestující letiště Praha

Rezervovat online

Nejmodernější hlídané parkoviště pro cestující Letiště Praha. Nabízíme skvělé služby pro Vás i Váš vůz. Rychlost, komfort, výhodné ceny bezpečného parkování u Letiště Václava Havla Praha a nově i GO Servis – mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty. Parkování na letišti v Praze jednoduše, pohodlně a za skvělou cenu.

Transfer k terminálu

Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá průměrně 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje pohodlí klientů. Převoz na letiště i zpět zajišťujeme moderními klimatizovanými minibusy.

Bezpečnost a pojištění

Parkoviště je pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nemusíte se žádným způsobem obávat o bezpečnost Vašeho zaparkovaného vozidla. V tomto ohledu pro Vás děláme maximum.

Online rezervace

Parkování je možné rezervovat i zaplatit několika způsoby a to online, platební kartou či expresním převodem. Konkrétní platební způsob se přiřazuje automaticky dle data příjezdu a obsazenosti.

Dostatek parkovacích míst

V letních měsících doporučujeme udělat rezervaci, v ostatním období není nutná – nabízíme dostatečný počet parkovacích míst. Často létající zákazníci mohou využít čipové karty. Postaráme se. Leťte.

Transfer také na Mallorce

Pro naše zákazníky nabízíme také transfery na letiště na Mallorce. Veškeré informace jsou v češtině, rezervace v německém či anglickém jazyce. Pokud si s objednáním transferu na Mallorce nevíte rady, napište nám.

Nemusíte být klienti

Možnost využít parkování i pro neklienty naší cestovní agentury. Cílem této nabídky je pohodlné parkování s dobrou dostupností k letišti Václava Havla v Praze a vynikající bezpečností pro Vaše vozidla.