Okruh ostrovem

Jeden z nejžádanějších výletů na ostrově. Pojedete autobusem, lodí, historickou tramvají i vláčkem. Vychutnáte si úchvatné přírodní scenérie a výhledy na strmé svahy s olivovníky a mnohem více. Celodenní výlet kombinovaný autobusem, lodí, historickou tramvají a vláčkem nabízí jedinečnou možnost poznat ta nejzajímavější místa na západním pobřeží ostrova. Budeme projíždět majestátné pohoří Sierra de Tramuntana, zapsané pro svoji rozmanitou krajinu na seznam UNESCO. Uvidíme úchvatné přírodní scenérie s výhledy na strmé svahy a terasy s olivovníky, hluboká údolí i malé kamenné vesničky. Pojedeme po nejklikatější silnici plné serpentýn až na západní břeh do přístavu Sa Calobra. Drsné vápencové útesy a výhled na širé moře dodávají tomuto místu neopakovatelnou atmosféru. Volný čas využijeme k návštěvě velkolepé horské soutěsky Torrent de Pareis, která ústí do moře pouhých 10 minut pěší chůze od přístavu, kde se nacházejí také restaurace s možností občerstvení. Ze zátoky Sa Calobra poplujeme lodí podél vysokých útesů do přístavu Puerto Sóller, kde přestoupíme na historickou dřevěnou tramvaj, která nás přiblíží do městečka Sóller, známého pěstováním citrusů. Dál budeme pokračovat nostalgickým vláčkem z roku 1912 a ve starobylých vagónech překonáme hory přes malebná údolí, pomerančové sady a mandlové háje až na předměstí hlavního města.

Termín konání: každý pátek

Cena: 95€ dospělí, dítě 2-12 let 47,5€

Doba trvání: cca 9 hodin, vyzvednutí v ranních hodinách, čas a místo vyzvednutí zjistíte v detailu výletu na stránkách provozovatele

Letoviska vyzvednutí: Cala Bona, Cala Mandía, Cala Mesquida, Cala Millor, Cala Ratjada, Cala Sant Vicenc, Cala Vinas, Calas de Mallorca, Camp de Mar, Can Pastilla, Can Picafort, Canyamel, Costa de la Calma, El Arenal, Font de Sa Cala, Illetas, Magaluf, Paguera, Palma de Mallorca, Palmanova, Playa de Muro, Playa de Palma, Port d´Alcúdia, Port d´Pollenca, Portals Nous, Porto Cristo, Portocolom, Sa Coma, Santa Ponca, S´Illot

Jak objednat? Vyplněním formuláře na hlavní stránce

Co bude následovat? Poté, co budeme mít všechny potřebné údaje, vystavíme fakturu. Jakmile zaevidujeme příjem požadované částky, do 2 pracovních dní zašleme potvrzení, se kterým pak nastoupíte na daný výlet. Rovněž dostanete adresu místa vyzvednutí (většinou maximálně 10 minut chůze od Vašeho hotelu).

Storno podmínky: Zrušení výletu formou telefonátu na telefonní číslo +420 774 724 700 minimálně 48 hodin před plánovaným vyzvednutím. Po uplynutí této lhůty nemá klient nárok na vrácení peněz. Pokud to stihne v dané lhůtě, vracíme peníze neprodleně, nejpozději do 5 pracovních dní na účet, ze kterého peníze přišly.