Jeskyně Arta & Cala Mesquida

Ač Jeskyně “Arta” nepatří k nejznámějším na ostrově, jsou řazeny k nejkrásnějším. Navštívíte tyto jeskyně za doprovodu našeho průvodce, během prohlídky uvidíte nepřeberné množství krápníků a obrovské prostory, kterými se tyto jeskyně pyšní. Poté budete pokračovat na pláž “Cala Mesquida”. Na této přírodní pláži obklopené písečnými dunami, budete mít volný čas na koupání či procházku po okolí.

Termín konání: každé úterý

Cena: 60€ dospělí, dítě 2-12 let 30€

Letoviska vyzvednutí: Cala Bona, Cala Mandía, Cala Mesquida, Cala Millor, Cala Ratjada, Calas de Mallorca, Canyamel, Font de Sa Cala, Porto Cristo, Portocolom, Sa Coma, S´Illot

Jak objednat? Vyplněním formuláře na hlavní stránce

Co bude následovat? Poté, co budeme mít všechny potřebné údaje, vystavíme fakturu. Jakmile zaevidujeme příjem požadované částky, do 2 pracovních dní zašleme potvrzení, se kterým pak nastoupíte na daný výlet. Rovněž dostanete adresu místa vyzvednutí (většinou maximálně 10 minut chůze od Vašeho hotelu).

Storno podmínky: Zrušení výletu formou telefonátu na telefonní číslo +420774724700 minimálně 48 hodin před plánovaným vyzvednutím. Po uplynutí této lhůty nemá klient nárok na vrácení peněz. Pokud to stihne v dané lhůtě, vracíme peníze neprodleně, nejpozději do 5 pracovních dní na účet, ze kterého peníze přišly.

Poznámka: V případě deště nebo špatného počasí bude otevřený autobus nahrazen autobusem krytým.