Půjčte si auto na Mallorce

Online, jednoduše, v českém jazyce a bez placení depozitu.

Rezervovat online

Kalkulace a rezervace dělejte vždy přes odkaz výše, nikdy přímo přes provozovatele, jinak přijdete o všechny výhody.

Hlavní výhody rezervace přes odkaz:

  • Při platbě předem lepší cena, druhá možnost je zaplatit zálohu 20% a zbytek na místě nebo mi napsat a já udělám rezervaci za Vás, můžete platit až na místě celou částku
  • Přidání druhého řidiče (s minimálním věkem 25 let) zdarma.
  • Pomoc s řešením pojistných událostí
  • Pomoc při řešení pokut

Mallorca letiště Topgear

K půjčovně Topgear mám speciální vztah, pomáhal jsem firmě prosadit se na Mallorce. Skvělé reference z domovského Alicante mě přesvědčili ke spolupráci. Dnes mohu říci, že se to všechno povedlo a i díky tomu je nyní k dispozici rezervační systém, obchodní podmínky v českém jazyce a další výhody pro české a slovenské klienty mám i po rezervaci, kdy dostáváte detailní instrukce, rady a možnost třeba řešit pokuty (musí být však při rezervaci použit můj odkaz), asistenci v češtině, atd..

Vyzvednutí auta

Vyjdete hlavním východem z letištní haly a půjdete furt rovně až před budovu centrálního parkovacího domu. Po levé straně v oblasti Express parkingu přijede dodávka Topgear. Jezdí v barvách viz obrázek nebo bílá s malým polepem Topgear. Dodávka nejezdí v pravidelných intervalech, je potřeba kontaktovat půjčovnu, aby pro Vás přijeli.

Jak dlouho budete čekat? Záleží v tu chvíli na mnoha provozních okolnostech, může to být pět minut, ale také třeba 30 (zácpy před letištěm, provozní nečekané záležitosti). Je třeba si uvědomit, že jste ve Španělsku a tady prostě nikdo nespěchá.

V extrémních případech, kdy je hodně klientů z jednoho letu se může stát, že budou do kanceláře odváženi jen řidiči. Stává se to málokdy, vyloučit to však nemohu. Kontakt na půjčovnu: +34 634 30 64 31 (anglicky, španělsky), nově i slovenský pracovník na pobočce.

Po příjezdu do kanceláře předložíte doklady, zaplatíte debetní nebo kreditní kartou (pokud již nemáte placeno předem).

Vrácení auta

Na adrese: Carrer del Canal de Sant Jordi, 15, Llevant, 07199 Palma

Mimo provozní dobu, tj. od 23.01-06:59 zpravidla vrácení vozu na letišti dle instrukcí půjčovny. V případě nejasností mi raději zavolejte nebo napište.

Otázky a odpovědi

Musím mít kreditní kartu?

Nemusíte, postačí klasická debetní karta.

Platí se nějaký depozit?

Neplatí se žádný depozit.

Je možné platit celou částku až při převzetí vozu?

Ano, ale takovou rezervaci musím dělat já v systému půjčovny.

Jaká je provozní doba autopůjčovny?

Od 7 do 23 hodin, ale není problém auto vypůjčit či vrátit mimo otevírací dobu, pouze se aplikuje příplatek 25 Euro, který je již započítán během kalkulace, protože zadáváte čas půjčení a vrácení vozu.

Může auto řídit i jiná osoba?

Pozor na to, pojištění vozů tu funguje malinko jinak, je potřeba mít eventuálně druhého řidiče ve smlouvě, nabízíme tuto možnost zdarma, napište nám celé jméno a datum narození druhého řidiče. Pokud je řidiči 21-24 let, bude výrazně dražší pojistka na auto, druhý řidič tedy bude za poplatek. U věku 25 let a více je druhý řidič zdarma.

Musím auto uklidit?

Ano je potřeba vysát auto, myčku řešit nemusíte, hlavní je interiér. Prosím pořádně si zkontrolujte, zda jste ve voze něco nenechali, bohužel se většinou věci nepodaří navrátit původnímu majiteli.

Mám auto na benzín či naftu?

Nejjednodušší je otevřít kryt nádrže a na víku je nápověda, E5 a E10 je benzín, nebo-li Gasolina. B7 je pak označení pro naftu (diesel).

Dostanu auto s plnou nádrží?

Vezměte prosím na vědomí, že hladina paliva by měla být přibližně stejná, jako když jste auto vyzvedli. Častěji obdržíte auto se čtvrtinou nádrže než s nádrží plnou, je tu trochu jiná politika než v jiných autopůjčovnách. Při vyzvednutí auta si vyfoťte stav nádrže a zkontrolujte s předávacím protokolem, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Podobný stav nádrže jako při převzetí by měl být i při vrácení vozu.

Jaké jsou storno podmínky?

Pokud rezervaci zrušíte dříve jak 48h před plánovaným příletem, vrací se celá částka pronájmu, pokud to bude v intervalu 24-48 hodin, pak je storno poplatek ve výši 50% částky pronájmu, pozdější rezervace s poplatkem 100% částky rezervace.

Mohu s autem nastoupit na trajekt?

Tato možnost tu není a je to přísně zakázáno pod pokutou.

Platím Vám nějakou provizi?

Nikoliv, provizi platí autopůjčovna.

Jsou k dispozici nějaké autosedačky?

V rámci rezervace můžete objednat autosedačky různých velikostí nebo podsedák, cena pronájmu za den a kus je 6 Euro. Ze zákona do 135 cm je nutné mít dítě v autosedačce či na podsedáku. Pozor! Autosedačku si musíte z bezpečnostních důvodů nainstalovat sami, obsluha může jen radit.

Je nějak omezen nájezd počtu kilometrů?

Bez omezení.

Jaké je věkové omezení pro zapůjčení vozu?

Je potřeba mít platný řidičák a minimálně rok zkušeností. Minimální věk je 21 let. Řidiči ve věku 21 až 24 let platí vyšší pojistku než řidič od 25 let výše. Příplatek za pojištění je automaticky připočítán v průběhu online rezervace.

Co nezahrnuje pojištění?

Škody na interiéru vozidla. Prasknutí nebo propíchnutí pneumatik v případě NEDBALOSTI zákazníka či nepovoleného užívání. Poškození spojky a převodovky. Vybití baterie automobilu. Natankování nesprávné pohonné hmoty (typicky záměna nafta a benzín). Náklady na odtah vozidla v případě, že byla způsobena škoda z nedbalosti. Více bod 7 obchodních podmínek: https://topgearmobility.com/terminos-y-condiciones/?lang=cs